Dierenarts Gezelschapsdieren (30-40 uur per week)

Wij zijn een gemengde praktijk in Steenwijk met nevenvestigingen in Havelte en Vollenhove.

Ons team bestaat uit 10 dierenartsen, waarvan 5 werkzaam in de gezelschapsdieren. We worden daarbij ondersteund door 12 paraveterinairen. Ons praktijkgebied strekt zich uit van de hunebedden in Drenthe tot het Nationaal Park Weerribben-Wieden in de Kop van Overijssel.

Wij hebben op korte termijn plaats voor:

een Dierenarts Gezelschapsdieren (30-40 uur per week)

Wij zoeken een bevlogen, klantvriendelijke en bovenal gezellige collega met goede communicatieve en sociale vaardigheden. Enige ervaring is gewenst, evenals de bereidheid te participeren in de dienstregeling.

In ons moderne praktijkpand met meerdere spreekkamers, beschikken wij over digitale röntgen, echo, gasnarcose, laparoscopie en bloedanalyseapparatuur. Eén van onze speciale aandachtsgebieden is vruchtbaarheidsbegeleiding van rashonden. Verder begeleiden we het lokale dierenasiel en zijn we “Catfriendly” gecertificeerd.

Denk jij binnen ons team te passen én durf je de uitdaging aan, dan nodigen we je van harte uit te solliciteren.
Je sollicitatiebrief met curriculum vitae kun je mailen naar Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien.

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jeroen Jen Hong Li 0521 - 514848

DAK de woldberg