Vacature dierenarts kleine huisdieren te Brunssum (Nederland)

Ben je op zoek naar een uitdagende baan deze lente?

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega dierenarts kleine huisdieren die ons team komt versterken.

Wie zijn wij:

Wij zijn een moderne dierenartspraktijk in Nederland, Zuid-Limburg (Brunssum). Momenteel zijn er drie dierenartsen en vier para – veterinairen werkzaam. Wij werken uitsluitend op afspraak in een goed geoutilleerde praktijk (o.a. digitale röntgen, echografie, bloedanalyse, tandheelkunde, chirurgie, gasanesthesie met monitoring,...)

De praktijk is gedurende de week geopend van 9:00 tot 20:00 uur en biedt tevens een 24/7 spoeddienst aan.

Wie zoeken wij:

Je bent leergierig, kan zelfstandig werken en betrokken en kundig in de omgang met mens en dier. Verder kun je goed werken in teamverband. Ervaring is niet noodzakelijk maar wel de capaciteit en wil om dit te ontwikkelen.

Wat bieden wij:

Een uitdagende baan in het mooie Zuid-Limburg (grensgebied: Duitsland en België op korte afstand) met de mogelijkheid tot verdere ontwikkeling en groei als dierenarts. Werken in een enthousiast en gezellig team van dierenartsen en assistenten.

Om een goed beeld te krijgen van onze praktijk en wie wij zijn nodigen wij je graag uit voor een oriënterend gesprek en een rondleiding door de praktijk. Neem ook een kijkje op onze facebook pagina.

Datum indiensttreding: 01-05-2019

Neem contact op via Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien.
of bel op telefoonnummer +31 6 4275 1615 of +31 45 527 30 30


ANNONCES 2019
AANPASSING VOORWAARDEN

Vanaf 01 januari 2019 zal het plaatsen van om het even welke aankondiging (werkaanbieding, lijst vervangers of Mini CV, zoekertje plaatsen, enz.) op de digitale platformen van het IVDB enkel nog gratis zijn voor IVDB leden – nl. de dierenartsen die als lid staan geregistreerd op onze ledenlijst, zijnde deze van 2019.

Niet-leden zullen alsnog hun aankondigingen op de digitale platformen van het IVDB kunnen publiceren (website, Facebook,..) mits een éénmalige jaarlijkse vergoeding van 40 euro.

U ontvangt na betaling een referentienummer waarmee u gedurende het lopende kalenderjaar annonces kan laten publiceren.

Stort 40 euro op rekening van:
IVDB/DVK vzw
Heidestraat, 72 - 3500 Hasselt
Rek. nr: 738-0041943-61

met vermelding van:
- uw Naam,
- "Annonces 2019"

Voor Europese overschrijvingen:
IBAN: BE62 7380 0419 4361
BIC: KREDBEBB

Als het een dringende annonce betreft, stuur ons dan even het betalingsbewijs per mail,
dan zetten we de aanbieding onmiddellijk online!

Of word gewoon lid
& geniet ineens van ALLE voordelen die lidmaatschap bij het IVDB biedt!