Dierenkliniek VvD zoekt ervaren dierenarts KHD

Dierenkliniek VvD is een mooi uitgeruste kliniek gezelschapsdieren waar 8 dierenartsen en 5 assistentes werkzaam zijn. Wij zoeken een enthousiaste dierenarts(e) gezelschapsdieren om ons team te versterken. Het betreft een voltijdse betrekking. De collega die we zoeken heeft al flink wat ervaring in eerstelijnsdiergeneeskunde heeft interesse voor chirurgie. Herken je je in dit profiel? Dan kijken we er enorm naar uit je te ontmoeten. Start voorzien op 1 jan 2020.

Contactgegevens:
Dierenkliniek VvD
Grotesteenweg 78
2600 Berchem-Antwerpen
Tel 03/239.31.75
e-mailadres: Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien.
www.vvd-dierenkliniek.be

 


ANNONCES 2019
AANPASSING VOORWAARDEN

Vanaf 01 januari 2019 zal het plaatsen van om het even welke aankondiging (werkaanbieding, lijst vervangers of Mini CV, zoekertje plaatsen, enz.) op de digitale platformen van het IVDB enkel nog gratis zijn voor IVDB leden – nl. de dierenartsen die als lid staan geregistreerd op onze ledenlijst, zijnde deze van 2019.

Niet-leden zullen alsnog hun aankondigingen op de digitale platformen van het IVDB kunnen publiceren (website, Facebook,..) mits een éénmalige jaarlijkse vergoeding van 40 euro.

U ontvangt na betaling een referentienummer waarmee u gedurende het lopende kalenderjaar annonces kan laten publiceren.

Stort 40 euro op rekening van:
IVDB/DVK vzw
Heidestraat, 72 - 3500 Hasselt
Rek. nr: 738-0041943-61

met vermelding van:
- uw Naam,
- "Annonces 2019"

Voor Europese overschrijvingen:
IBAN: BE62 7380 0419 4361
BIC: KREDBEBB

Als het een dringende annonce betreft, stuur ons dan even het betalingsbewijs per mail,
dan zetten we de aanbieding onmiddellijk online!

Of word gewoon lid
& geniet ineens van ALLE voordelen die lidmaatschap bij het IVDB biedt!

Zie ook: interim opdrachten