Dierenkliniek Sint-Jan zoekt dierenarts met enige ervaring die wil verder doorgroeien

COLLEGA, BOUW JIJ BIJ ONS JE CARRIERE VERDER UIT?

Dierenkliniek Sint-Jan is een begrip in de omgeving en biedt eerste- en tweedelijns zorg aan voor gezelschapsdieren. Onze cliënten waarderen onze op hun maat gesneden aanpak en onze betrokkenheid. Al ruim 30 jaar kunnen ze rekenen op een steeds betere zorg voor hun geliefde huisdier. Neem zeker een kijkje op onze website www.sintjan.be of de facebook pagina.

Wil jij vanaf 1 januari 2020 samen met ons Sint-Jan verder uitbouwen? Wij zoeken voor ons team - 11 dierenartsen en 8 dierenartsassistenten - een leergierige collega. Ben jij een dierenarts met enige ervaring die verder wil doorgroeien? We verwachten dat je gaat bijscholen om een bijzondere interesse verder te ontwikkelen.

Wat verwachten we van jou?
* Je doet zelfstandig raadpleging: eerste lijn, 'second opinion' en tweedelijnsopvolging in je eigen interessegebied.
* Indien nodig verwijs je binnen de praktijk door naar de juiste collega's.
* Je stelt behandelingsplannen op voor de hospitalisatiepatiënten, en stuurt assistenten aan.
* Je kunt zelfstandig patiënten opvangen tijdens de wachtdiensten.
* Wij bieden back-up voor spoedchirurgie en -diagnose in de wachtdienst.
* Je kunt binnen de twintig minuten aan de kliniek zijn om spoedgevallen op te vangen tijdens de wacht.
* Je doet tijdens de week een avondwacht in een beurtrol en je bent één weekend per maand van wacht. Je hebt één of twee feestdagen per jaar wachtdienst.

Wat bieden we jou?
* Een fulltime baan
* Een marktconforme honorering naargelang je ervaringsniveau
* Een bonusregeling voor de wachtdienst * Een budget voor verdere opleiding
* Maximum vijf weken vrijaf, in overleg

Ga je ervoor?
Als je een carrière in onze kliniek ziet zitten, kun je een motivatiebrief en c.v. mailen naar Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien. en naar Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien. en vragen om een afspraak met Dr. Chris Lebrun. Je mag zeker een antwoord verwachten. Wij beantwoorden met plezier alle vragen die je ongetwijfeld wilt stellen. Je krijgt tijdens het eerste verkennend gesprek uiteraard de kans om rond te kijken in de praktijk en kennis te maken met de aanwezige collega's!


ANNONCES 2020
AANPASSING VOORWAARDEN

Sinds vorig jaar is het plaatsen van om het even welke aankondiging (werkaanbieding, lijst vervangers of Mini CV, zoekertje plaatsen, enz.) op de digitale platformen van het IVDB enkel nog gratis voor IVDB leden – nl. de dierenartsen die als lid staan geregistreerd op onze ledenlijst, zijnde deze van 2019.

Niet-leden zullen alsnog hun aankondigingen op de digitale platformen van het IVDB kunnen publiceren (website, Facebook,..) mits een éénmalige jaarlijkse vergoeding van 40 euro.

U ontvangt na betaling een referentienummer waarmee u gedurende het lopende kalenderjaar annonces kan laten publiceren.

Stort 40 euro op rekening van:
IVDB/DVK vzw
Koningin Elisabethlaan 59 G - 9000 Gent 
Rek. nr: 738-0041943-61

met vermelding van:
- uw Naam,
- "Annonces 2020"

Voor Europese overschrijvingen:
IBAN: BE62 7380 0419 4361
BIC: KREDBEBB

Als het een dringende annonce betreft, stuur ons dan even het betalingsbewijs per mail,
dan zetten we de aanbieding onmiddellijk online!

Of word gewoon lid
& geniet ineens van ALLE voordelen die lidmaatschap bij het IVDB biedt!

Zie ook: interim opdrachten